


Лампа для нігтів, манікюру, гель-лаку з акумулятором Bluque V10 120W біла з бронзовим обідком
Дана модель має вбудований акумулятор, який дозволить автономно працювати за відсутності електроенергії, а також буде незамінною майстрам, які працюють на виїзд.
Також у комплекті з лампою є блок живлення, який дає можливість працювати від мережі та одночасно заряджати акумулятор.
При потужності 120 вт лампа має 30 діодів, рівномірно розташованих по внутрішній поверхні лампи.
Екран біля лампи дозволяє контролювати час роботи.
Є сенсор руху.
Таймер на 30,60,90 сек.
Дно лампи знімне, що дозволяє використовувати її, як лампу для педикюру.
Лампа з акумулятором ємністю 7800 мАг може працювати автономно до 4-5 годин без підзаряду. Час до повного заряду близько 2:00.
Особливості лампи Sun BQ V10:
- екран для контролю за часом;
- потужність 120 Вт;
- 30 діодів Dual LED;
- сенсорне включення та вимикання;
- таймер на 30, 60, 90 с;
Важливо! У LED-лампах можуть полімеризуватися не всі відтінки гель-лаків і матеріали гелю, проте з'ясувати це можна лише в процесі роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Вид обладнання | LED/UV |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер |
| Колір | Білий |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 90 сек |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 120 Вт |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 200 ₴

