-10%




Б'юті-кейс, сумка-валіза для косметики бузковий хамелеон, середня
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже зручна валіза для зберігання косметики.
Виготовлений б'юті кейс з якісних матеріалів і тому він довго зберігає свій гарний зовнішній вигляд, що особливо важливо для майстрів у сфері б'юті-індустрії.
Размеры: (Д/Ш/В) 230х160х90 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Тип | Б'юті-кейс |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Кількість відділень | 1 |
| Дзеркало в комплекті | Так |
| Колір | Бузковий |
- Ціна: 315 ₴

